تهران، خیابان مفتح شمالی، ضلع شمالی میدان هفت تیر، برج نگین آبی، پلاک5، طبقه 2، واحد 203

یو پی اس خانگی

یو پی اس خانگی

یو پی اس ها امروزه در همه زمینه های کاری مشاهده میشوند و در تمام کاربردها از جمله یو پی اس خانگی، اداری و سازمانی دیده می شوند. بسیاری از یو پی اس ها سالانه فقط به منظور مصارف خانگی و شخصی خریداری میشوند. حدود نیمی از محصولات یو پی اس اساسا برای مصارف خانگی و اداری تا توان 5000 ولت آمپر ساخته میشوند. مزایای زیاد یو پی اس در خانه ها این امر را موجب میشود.

وجود یک یو پی اس در خانه موجب حفاظت وسایل اغلب گران قیمت خانگی مانند سیستم تصویری گران قیمت در برای نوسانات برق میشود. به این روش عمر وسایل خانه افزایش می یابد. ارزش چنین لوازمی در یک خانه معمولی بالغ بر 20 میلیون تومان است. از سوی دیگر امکان مدیریت مصرف برق خانوار نیز امری قابل توجه است.

مدیریت مصرف و کاهش هزینه برق امروزه حتی در خانوارهای مرفه تر نیز دیده میشود و فرهنگی فراگیر می باشد. در نهایت یک یو پی اس با توان 2000 ولت آمپر برای یک خانه 80 متری ایده آل است. این یو پی اس قادر است برای مدت حداقل 3 ساعت قطعی برق را جبران کند. شما اصلا متوجه قطعی برق نمی شوید.

 

رنج قیمت یو پی اس خانگی

 

یک یو پی اس خانگی با توان 2000 ولت آمپر را با 500 تا 700 هزار تومان میتوانید خریداری کنید و حداقل 3 سال از آن استفاده کنید و لذت ببرید.

استفاده از سیستم یو پی اس در ساعات کم مصرف مانند ساعات نیمه شب و صبح زود و استفاده از آن در ساعات پیک مصرف علاوه بر کاهش هزینه برق مصرفی خانوار موحب بهینه شدن برق مصرفی و افزایش عمر لوازم برقی خانه میشود.

وسایل برقی که در منزل به کار می روند نیز مانند هر دستگاه دیگری برای عملکرد مناسب و جلوگیری از آسیب های احتمالی ناشی از نوسانات و اختلالات برق ، نیازمند تجهیزاتی هستند تا بتواند یک برق مناسب و عاری از اختلال را در اختیارشان قرار دهد.

 

یو پی اس خانگی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *