تهران، خیابان مفتح شمالی، ضلع شمالی میدان هفت تیر، برج نگین آبی، پلاک5، طبقه 2، واحد 203

لوگو انجمن صنفی یو پی اس

انجمن صنفی یو پی اس سازان

انجمن صنفی یو پی اس سازان و مولدهای صنعتی در سال 1373 تشکیل گردید. از آن زمان تا کنون شرکتها و تولید کنندگان و هم عرضه کنندگان و وارد کنندگان یو پی اس در سراسر ایران عضویت این سازمان را پذیرفتند. در حال حاضر با بیش از 16 عضو فعال و اصلی، شرکتهای موفق ایرانی چون

 1. فیام
 2. زینر
 3. پرسو الکترونیک
 4. پویان پردازشگر
 5. صنایع پویه الکترونیک
 6. یو پی اس ایران
 7. تکام، توانیرو
 8. نیک الکترونیک
 9. فاران
 10. فاراتل
 11. کمان سیستم
 12. هژیر صنعت

را شامل میشود. این شرکتها در بازه ای وسیع و شاید بتوان گفت در تمام بازه های کاربرد یو پی اس ائم از توان، کیفیت برق خروجی، تک و سه فاز در تمام بازه های قیمت دسترسی کاملی را برای خریداران یو پی اس در سراسر ایران فراهم کرده اند. کیفیت تولید محصولات این شرکتها تماما مطابق استانداردهای روز صنعت برق است و چه بسا در موارد بسیار دارای کیفیت بهتر از محصولات خارجی و اروپایی نیز می باشد.

لوگو انجمن صنفی یو پی اس

وظایف اساسی انجمن صنفی یو پی اس سازان

از جمله مهمترین وضایف تعریف شده برای انجمن صنفی یو پی اس سازان تلاش در جهت حفظ منافع اعضا و فراهم آوردم تسهیلات و امکانات برای رشد و توسعه تولید کنندگان و اعضای انجمن است تا رشد کمی و کیفی تولیدات ایرانی بیش از پیش بهیود یافته و نهایت رشد تکنولوژیک در محصولات ایرانی و رونق تجارت در ایران ملاک عمل قرار گیرد.

دستاورد انجمن صنفی یو پی اس

در حال حاضر قریب به 20 سازنده یو پی اس در ایران با تولید سالانه دهها هزار دستگاه در ظرفیت و پیکره بندیهای گوناگون با اشتغال بیش از ۱۵۰۰ نفر فعال می باشند که اکثریت قریب به اتفاق آنان عضو انجمن صنفی سازندگان یو پی اس ایران می باشند. توانهای تا ۱۰KVA بصورت تولید انبوه و بصورت مستمر به بازار ارائه می گردد و توانهای بالاتر و یو پی اس های سه فاز تا توان چند صد کیلو ولت آمپر براساس سفارش مشتری بیش از ده سال است که در خط تولید برخی از اعضاء می باشد بطوریکه فاصله توانمندی تولید با تکنولوژی روز دنیا بسیار اندک می باشد. و ادعاهایی نظیر ورود تکنولوژی سه فاز به ایران برای اولین بار ظاهراً بدلیل عدم آگاهی از توانمندیهای سازندگان داخلی می باشد.

آدرس انجمن صنفی UPS

آدرس: تهران، میدان هفت تیر، خ مازندران، پلاک 20، ط4، واحد 13
تلفن: 88847521-021
نمابر: 88820048-021

برای اطلاعات بیشتر به وب سایت http://upsiran.com مراجعه کنید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *