یو پی اس GE

یو پی اس GE

5 (100%) 1 vote


ge یو پی اس GE شرکت فیام صنعت

میراث تجاری جنرال الکتریک، داستان راه حلهای صنعتی از ۱۳۰ سال پیش با سرمایه‌گذار جنرال الکتریک «توماس ادیسون» آغاز شد. امروز راه حلهای صنعتی مهندسین و کارکنان روح کارآفرینی خود را برای ایجاد نوآوری در محصولات و خدمات مجسم می‌کنند. ما خریدارانمان در بیشتر از ۶۰ کشور را قادر می‌سازیم تا در صنعتهای مختلف بر مشکلات توزیع برق خود غلبه کنند.

یو پی اس های شرکت GE:

ما فناوری پیشرفته‌ای که همه بخشهای زیربنایی برق از شعبه‌های کوچک گرفته تا تجهیزات حیاتی و همه آنچه که بین این دو قرار می‌گیرد را ارائه می‌کنیم. آموزش، مشاوره و خدمات نگهداری که راه حلهای صنعتی بعد از نصب به خریداران پیشنهاد می‌کنند آنها را قادر می‌سازد تا بیشترین استفاده را از سیستم انرژی خود ببرند.

از معادن دور دست و میادین نفتی تا ماموریت مراکز اطلاعاتی، بیمارستانها، راه حلهای صنعتی فناوری توزیع برق و خدمات صرفه‌جوییهای مالی مهمی را برای مشتریان از مشکلات و خرابیهای برنامه ریزی نشده به همراه داشته است که بازدهی انرژی و سود را افزایش و بهبود بخشیده است.

کلمات کلیدی:

یو پی اس جنرال الکتریک , یو پی اس جنرال الکتریک , یو پی اس جنرال , نمایندگی یو پی اس جنرال الکتریک , قیمت یو پی اس جنرال الکتریک , یو پی اس GE , یو پی اس جنرال الکتریک , یو پی اس جنرال , نمایندگی یو پی اس GE , قیمت یو پی اس GE

برای کسب اطلاعات در مورد یو پی اس های شرکت GE کلیک کنید.

لطفا برای استعلام قیمت یو پی اس GE ، با کارشناسان فروش شرکت تماس بگیرید:

یو پی اس تهران, یوپی اس تبریز, یو پی اس اصفهان,یو پی اس مشهد