یو پی اس GE

یو پی اس GE

5 (100%) 1 vote[s]


ge یو پی اس GE شرکت فیام صنعت

میراث تجاری جنرال الکتریک، داستان راه حلهای صنعتی از ۱۳۰ سال پیش با سرمایه‌گذار جنرال الکتریک «توماس ادیسون» آغاز شد. امروز راه حلهای صنعتی مهندسین و کارکنان روح کارآفرینی خود را برای ایجاد نوآوری در محصولات و خدمات مجسم می‌کنند. ما خریدارانمان در بیشتر از ۶۰ کشور را قادر می‌سازیم تا در صنعتهای مختلف بر مشکلات توزیع برق خود غلبه کنند.

یو پی اس های شرکت GE:

ما فناوری پیشرفته‌ای که همه بخشهای زیربنایی برق از شعبه‌های کوچک گرفته تا تجهیزات حیاتی و همه آنچه که بین این دو قرار می‌گیرد را ارائه می‌کنیم. آموزش، مشاوره و خدمات نگهداری که راه حلهای صنعتی بعد از نصب به خریداران پیشنهاد می‌کنند آنها را قادر می‌سازد تا بیشترین استفاده را از سیستم انرژی خود ببرند.

از معادن دور دست و میادین نفتی تا ماموریت مراکز اطلاعاتی، بیمارستانها، راه حلهای صنعتی فناوری توزیع برق و خدمات صرفه‌جوییهای مالی مهمی را برای مشتریان از مشکلات و خرابیهای برنامه ریزی نشده به همراه داشته است که بازدهی انرژی و سود را افزایش و بهبود بخشیده است.

کلمات کلیدی:

یو پی اس جنرال الکتریک , یو پی اس جنرال الکتریک , یو پی اس جنرال , نمایندگی یو پی اس جنرال الکتریک , قیمت یو پی اس جنرال الکتریک , یو پی اس GE , یو پی اس جنرال الکتریک , یو پی اس جنرال , نمایندگی یو پی اس GE , قیمت یو پی اس GE

برای کسب اطلاعات در مورد یو پی اس های شرکت GE کلیک کنید.

مطالب پیشنهادی:

لطفا برای استعلام قیمت یو پی اس GE ، با کارشناسان فروش شرکت تماس بگیرید:

یو پی اس تهران, یوپی اس تبریز, یو پی اس اصفهان,یو پی اس مشهد