شرکت یو پی اس -ABB

شرکت یو پی اس -ABB

5 (100%) 2 vote[s]


در باره شرکت ABB:
شرکت ABB یکی از شرکتهای مطرح جهان در زمینه ساخت و طراحی انواع یو پی اس و فناوری های قدرت و اتوماسیون است. راهکارهای این شرکت میزان بهره وری‚ بازدهی و کیفیت عملیات مشتریان را بالا می برد و در عین حال تاثیرات محیطی را به حداقل می رساند. . نوآوری در صدر کارهای این شرکت است و فناوری های گرداننده جوامع مدرن توسط شرکت ABB ابداع شده است.
این شرکت تنها در شعبه های در زوریخو سوئیس، شرکت استخدام 145000 نفر و در عمل در حدود 100 کشور جهان است. سهام این شرکت در بورس زوریخ، استکهلم و نیویورک معامله شد.
کسب و کار ABB از پنج بخش تشکیل شده است که به نوبه خود در رابطه با سازمان به مشتریان و صنایع آنها در خدمت تشکیل شده است.
این گروه است به خصوص افتخار رکورد خود را برای نوآوری – به طور گسترده ای از طریق جوایز بی شمار و تمجید علمی شناخته شده است. بسیاری از فن آوری های ما را برای اعطا امروز، از فوق العاده کارآمد با ولتاژ بالا مستقیم انتقال قدرت فعلی به یک رویکرد انقلابی به کشتی نیروی محرکه، توسعه یافته و یا تجاری توسط ABB شد.
امروز ABB بزرگترین تامین کننده موتورهای صنعتی و درایو ها، بزرگترین ارائه دهنده ژنراتور به صنعت باد و بزرگترین عرضه کننده شبکه های قدرت در جهان است

نمونه کارهای یو پی اس ABB :(حفاظت از قطعی برق‚ تنظیم ولتاژ‚ اصلاح پاور فکتور ویکسو سازی )

محصولات شرکت ABB بر اساس  حساسیت در مقابل جریانهای خارجی است.پوشش برنامه های کاربردی از اتاق کامپیوتر  از طریق  مراکز داده بزرگ و حفاظت کامل کارخانه جات صنعتی ، ABB دارای یو پی اس و یا فن آوری تهویه ولتاژ برای هر نیاز  میباشدکه  از چند کیلو وات تا برنامه های کاربردی بسیاری از MW و طیف گسترده ای ازمنابع ولتاژ موجود میباشد

یو پی اس های تک فاز 1KVA تا 10KVA

یو پی اس,فروش یو پی اس

یو پی اس, های تک فاز

 

ویژگی ها:

ساده و مقرون به صرفه برای نصب، حفظ و گسترش است . انعطاف پذیری کامل  . افزونگی و یا افزایش ظرفیت سیستم همچنین می توان توسط موازی سازی6 تا 10 واحد قدرت kVA بیشتر به دست آورد.  نظارت به وضعیت سیستم و کنترل از راه دور نظارت بر شبکه برق و شرایط باتری یو پی اس و دستگاه یو پی اس .

همچنین این شرکت یو پی اس های سه فاز در توان های مختلف ویو پی اس های با مصارف صنعتی تا توان 150 KVA را ارائه میدهد.

 

 

 

مطالب پیشنهادی: