شر کت یوپی اس tanchmatik

شرکت یوپی اس تانچماتیک

معرفی شرکت یو پی اس تانچماتیک(tuncmatik)

مشخصات شرکت یو پی اس تانچماتیک:

شرکت تانچماتیک(tuncmatik)  در سال 1969 به انجام تولید داخلی در ترکیه در برق / الکترونیک تاسیس شد. اولین محصول خود را فلش سیگنال خودرو که همچنین اولین تولید داخلی برای ترکیه بود.
در سال 1970، این شرکت آغاز شده است تولید رگولاتور ولتاژ تلویزیون است که به نام Tuncmatik محبوبیت. این ابتکار عمل همچنین برای اولین بار در ترکیه بود. در همان سالها، Tuncmatik کارخانه عمرانیه آن ایجاد کرده است.

در ’80s در، کمبود قدرت افزایش در کشور باعث Tuncmatik برای تولید ژنراتور. Tuncmatik که دینام برای اولین بار در سال 1981 تولید تولید همان سال موتور جریان مستقیم، مشتق شده از ماشین های الکتریکی مجهز به چرخش موتور، برای اولین بار در ترکیه.

به خارج از کشور افتتاح شد به عنوان از اواسط دهه 80، Tuncmatik توزیع و نمایندگی موسسات بسیاری که صدای در بازار جهانی در ترکیه، شرق میانه، و بازارهای روسیه متعهد شده است.

رها کردن آن تمام عملیات الکترومکانیکی در سال 1996، Tuncmatik تصمیم به در “الکترونیک قدرت” است که شاخه تکنولوژی بر تمرکز می کنند. پس از آن، RISC-میکروکنترلر کنترل دیجیتال درایو موتور DC است که برای اولین بار در ادبیات جهانی توسط Tuncmatik R & D را توسعه داده است. پس از اتمام تحقیق و توسعه مرحله از محصولات مختلف، Tuncmatik را آغاز کرده است به صادرات به یک منطقه بزرگ جغرافیایی آنها از ایالات متحده به تایوان برگزاری نمایشگاه محصولات خود را در نمایشگاه بین المللی در خارج از کشور.

Tuncmatik کسب و کار اصلی آن است که “الکترونیک قدرت” امروز در خدمت بازار با طیف بسیار گسترده ای از محصولات، به ویژه منابع تغذیه بدون وقفه. یکی از پیشگامان و تعیین شرکت از بازار یوپی اس ترکیه، Tuncmatik محصول مورد آن از 300 VA به قدرت kVA 800 گسترش.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید