تضمین کیفیت و اصالت کالا

تضمین کیفیت و اصالت کالا

3.5 (69.52%) 21 vote[s]

کالای ارجینالخریدار هوشمند همواره به دنبال خرید کالای اصل (Original) و با کیفیت است؛ چرا که کالاهای تولید شده توسط کمپانی‌های معتبر و بزرگ که دارای واحدهای تضمین کیفیت و تحقیق و توسعه می‌باشند، از کیفیت ساخت بالایی برخوردارند. ما به این خواسته مشتریان خود ارج نهاده و تنها کالاهای اصل را ارائه نموده و اصالت آنها را تضمین می‌کنیم.

شرکت فیام صنعت (سهامی خاص) با اعتقاد و باور به رسالت صداقت و مشتری‌مداری، تلاش خود را برای ارائه کالای با کیفیت انجام داده و اصالت تمامی کالاهای ارائه شده را تضمین و با ضمانت‌نامه معتبر عرضه می‌نماید. مشتریان محترم می‌توانند اطمینان داشته باشند که کالای خریداری شده دارای شماره سریال معتبر از کمپانی اصلی تولیدکننده بوده، هیچ‌گونه دخل و تصرفی در آن صورت نگرفته و از مجاری قانونی وارد کشور شده است.
دستگاه‌ها و تجهیزات ارائه‌شده توسط شرکت، تماماً دارای ضمانت بوده و در صورت بروز هرگونه مشکل در طول دوره ضمانت از خدمات ضمانت و پس از فروش شرکت فیام صنعت برخوردار می‌باشند.

رضایت کامل مشتریان کالاها و خدمات عرضه شده از اهداف سازمانی این مجموعه بوده و میزان توفیق در این مهم، با بازخوردی که از مشتریان گرفته می‌شود ارزیابی و سنجیده می‌شود.
متأسفانه بسیار مشاهده شده است که در امر خرید یک محصول، مشتریان به فروشندگان یا واردکنندگان متفرقه مراجعه نموده و یک دستگاه را به شرط اصالت و ضمانت اصلی خریداری نموده‌اند؛ ولی در زمان بروز مشکل متوجه شده‌اند که اصالت و ضمانت محصول، دارای مشکل بوده و فروشنده صداقت کافی را در برخورد با ایشان نداشته است.
همچنین شما به عنوان یک مشتری ممکن است در زمان خرید همواره یک حس بی‌اعتمادی و عدم اطمینان کافی را تجربه کرده باشید و به عبارت دیگر خرید خود را با آرامش خاطر و بدون دغدغه انجام ندهید. ایجاد آرامش در مشتریان هنگام خرید و حذف دغدغه‌های آنها هدف بسیار مهمی است که مجموعه شرکت فیام صنعت به دنبال آن می‌باشد. در همین راستا، شرکت آمادگی آن را دارد تا در صورت درخواست مشتری، مدارک و مستندات لازم را در خصوص اصالت کالا ارائه نماید.

در سال‌های اخیر به علت واردات خرد و متفرقه، مشکلاتی برای خریداران در دریافت خدمات توسط واردکنندگان متفرقه پیش می‌آید؛ اطمینان داشته باشید بهانه تحریم‌ها تا حدودی زیادی در بازار کالاهای محصولات برق قدرت صرفاً بازار گرمی برخی شرکت‌ها برای ارائه کالای متفرقه به مشتریانشان بدون ارائه خدمات می‌باشد.

مطالب پیشنهادی: