FAQ: قیمت تعمیر کردن یو پی اس چقدر است؟

به این مطلب امتیاز بدهید


در برخی موارد نگرانی شما بابت تعمیر یوپی اس گران قیمت بی دلیل است زیرا ممکن است تعمیر یو پی اس رایگان انجام گیرد. قبل از اقدام برای تعمیر یو پی اس اطمینان حاصل کنید که گارانتی شما تمام شده است. اگر یو پی اس شما هنوز تحت ضمانت است می توانید آن را رایگان تعمیر کنید.

تعمیر و سرویس یو پی اس چه زمانی که دیگر از کار افتاده باشند و چه زمانی که قابلیت و توانایی اولیه را نداشته باشد لازم و ضروری است. گرچه برخی افراد برا آنکه هرینه ای برای تعمیر یو پی اس خود نپردازند و آن را سرویس نکنند در آینده باید چند برابر قیمت تعمیر یو پی اس را صرف خرید یو پی اس جدید نمایند.

تعمیر ارزان قیمت یو پی اس:

اعتماد کردن به برخی از تعمیرکاران یو پی اس در کلان شهر تهران کمی سخت است. برخی از تعمیرکاران نالایق با انجام کارهای کوچک ممکن است پول زیادی از شما طلب کنند. از آنجا که یو پی اس دارای قطعات پیچیده ای است اختلال در برخی از این قطعات موجب خاموشی و از کارافتادگی یو پی اس می گردد. در مقابل تعمیر کار یو پی اس حرفه ای در کسری از ساعت می تواند ایراد را یافته و مشکل را حل کند. حال برخی تعمیرکاران از این مشکلات ساده که در یو پی اس ایجاد میگردد سواستفاده نموده و قیمت تعمیر یو پی اس را بالا به مشتری می گویند.

در برخی موارد نیز تعمیر و تعویض قطعات یو پی اس همیشه نیاز به تعویض قطعات جانبی ندارد مگر اینکه قطعات یو پی اس های قدیمی شما یا خازن های آن سوخته باشد اگر مشکل از فیوز باشد فقط کافی است فیوز آن را تعویض کنید.

باطری یو پی اس شما در محل تعویض خواهد شد و به همراه گارانتی باتری به شما تحویل می گردد. چنانچه یو پی اس شما مشکلات برقی دیگری نیز داشته باشد همکاران ما آنرا برطرف خواهند نمود.

پس از انتخاب برند و آمپر باطری مورد نظر قیمت به روز بازار به شما اعلام می شود. از آنجا که هدف ما جلب اعتماد شماست قیمت اعلامی کاملا رقابتی و بهترین قیمت موجود در بازار خواهد بود.

تعمیر باتری یو پی اس در محل:

در صورتیکه یو پی اس شما نیاز به خدماتی داشته باشد، تنها دو گزینه پیش روی شماست، راه اول، به روش سنتی و قدیمی، وقت و هزینه خود را به یو پی اس اختصاص داده و حداقل نیمی از روز کاری را هدر دهید.

اما قیمت بالای رفت و آمد و ارزش بیش از پیش وقت در جامعه امروزی، راه حل دومی را پیش روی ما قرار داده و آن، دریافت خدمات تعمیر یو پی اس در محل است.

ساکنین تهران می توانند فقط با یک تماس، کارشناسان ما را در کنار خود داشته باشند و مشکل باتری یو پی اس خود را برطرف کنند

مطالب پیشنهادی: