خرید باتری یو پی اس

موارد مهم در خرید ups کدامند؟

موارد مهم در خرید ups
سیستم منبع تغذیه یو پی اس وسیله ای برای محافظت از دستگاه های الکترونیکی در برابر قطعی و نوسانات برق است. خرید یو پی اس برای محافظت از انواع و اقسام دستگاه های الکترونیکی یک نیاز ضروری است. یو پی اس با تبدیل جریان دی سی به برق 220 ولت کار حفاظت از تجهیزات را انجام خواهد داد. این دستگاه با استفاده از باتری مخصوص یو پی اس راه اندازی می شود. مسلما برای افزایش طول عمر دستگاه های الکترونیکی نیاز به خرید یو پی اس از فروشگاه های معتبر است. در خرید این دستگاه نیاز به رعایت برخی از نکات مهم است که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت.
خرید باتری یو پی اس

خرید یو پی اس

بسیاری از کسب و کار ها به خرید ups نیاز دارند

کسب و کارهایی که به خرید یو پی اس نیاز دارند بسیار زیاد هستند. به طور کلی تمامی مراکز درمانی، صنعتی، اداری، بانکی، امنیتی، سیستم های مخابراتی، منازل و… به دستگاه یو پی اس نیاز دارند. دلیل آن ضعف در سیستم برق کشور و ایجاد نوسانات شدید در جریان ولتاژ می باشد. ضرر زمان خاموشی و نوسانات برقی به دلیل عدم استفاده از یو پی اس بیش از 2 میلیون دلار در سال تخمین داده شده است. این رقم گویای ضرر های مالی در نتیجه خرابی دستگاه ها و توقف در روند کار می باشد. بنابراین داشتن UPS برای هر کسب و کاری جهت جلوگیری از توقف روند کار و خرابی دستگاه ها یک نیاز ضروری خواهد بود.

نکات مهم در انتخاب یو پی اس

برای خرید ups بایستی به نکات مهم توجه داشت. مهم ترین پارامتر برای خرید این ابزار کاربردی توجه به ظرفیت و توان پشتیبانی آن با توجه به دستگاه های مورد نظر است. در نظر داشتن توان بار مصرفی، شکل و قیمت نیز فاکتور های مهم دیگر در انتخاب خواهند بود. انواع یو پی اس از نظر ساختار و تکنولوژی در بازار موجود هستند که هر یک با توجه به نوع کارکرد بایستی خریداری شوند. نکات مهم در انتخاب و خرید باتری یو پی اس و خود دستگاه به قرار زیر می باشند؛

  • توجه به نوع تکنولوژی به کار رفته شده در یو پی اس
  • توجه به ابعاد دستگاه و وزن آن
  • تخمین حداکثر مدت زمان قطعی برق در منطقه مورد استفاده
  • بررسی کیفیت برند و نوع آمپر ساعت
  • توجه به مساحت محیط
  • توجه به شرایط جوی محیط و مکان مورد استفاده
  • تعیین میزان مصرف انرژی برق

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *