باتری یو پی اس Rocket

باتری یو پی اس Rocket

2.6 (51.43%) 21 vote[s]


شرکت SEBANG Global Battery مشهورترین شرکت تولید کننده باطری در کره‌جنوبی است که در سال 1952 میلادی تولید باتری‌ های خود را با نام تجاری Rocket (راکت) آغاز نمود. در سال‌های اخیر این کمپانی با تعهد بر حفظ محیط زیست، به دنبال توسعه تکنولوژی تولید و افزایش طول عمر باتری‌های خود  و ارائه بهترین محصول می‌باشد.


باتری راکت سری ES

باتری‌های سرب اسید سری ES با پیشرفته‌ترین فن‌آوری برای طیف گسترده‌ای از کاربردها طراحی و تولید شده‌اند. استفاده از آلیاژ کلسیم با خلوص بالا منجر به طول عمر بالای این باتری و عملکرد عالی آن در شرایط محیطی گوناگون شده است. باتری ES ویژه تعداد دفعات شارژ و دشارژ بالا طراحی شده و بهترین گزینه برای قطعی‌های مکرر برق می‌باشد. ساختار منحصربفرد و استفاده از اپوکسی آب‌بند، کاملاً از نشت الکترولیت جلوگیری می‌نماید؛ این ساختار ضمن فراهم آوردن ایمنی بالا، نصب باتری در وضعیت افقی یا عمودی را ممکن می‌سازد. بازیابی شارژ مجدد عالی پس از دشارژهای طولانی از بارزترین ویژگی سری ES به شمار می‌رود.

باتری راکت سری ESH و ESL

باتری‌های سرب اسید سری ESH و ESL با بهترین مواد اولیه تولید می‌شوند. تفاوت این دو سری صرفاً در طول عمر آنهاست؛ افت ظرفیت از سال پنجم به بعد در سری ESL نسبت به سری ESH کمتر است به عنوان مثال در سال هشتم در شرایط دمایی 25 درجه سلسیوس باتری ESH حدوداً به 65 درصد ظرفیت نامی خود می‌رسد در حالی که باتری ESL در همین مدت زمان نزدیک به 80 درصد ظرفیت نامی خود را دارد؛ همچنین تعداد سیکل‌های شارژ و دشارژ در باتری ESL نسبت به باتری ESH بیشتر می‌باشد؛ به عنوان مثال تعداد سیکل‌های شارژ و دشارژ باتری ESH با عمق دشارژ 100 درصد، 300 بار می‌باشد در حالی که برای باتری ESL با شرایط مشابه، 400 بار است.

مطالب پیشنهادی: