تهران، خیابان مفتح شمالی، ضلع شمالی میدان هفت تیر، برج نگین آبی، پلاک5، طبقه 2، واحد 203

تلفن تماس: 8-8602027-021

شرکت یوپی اس delta

شرکت یو پی اس دلتا-delta

معرفی شرکت یو پی اس دلتا-delta:

راه حل های یو پی اس:

یو پی اس دلتا / اگر کل هزینه وقفه برق را می دانستند، می بایستی یک تصمیم مختلف در مورد ارزش یک منبع تغذیه اضطراری (یوپی اس)مورد اعتماد میگرفتید. اختلال برق، موج و کم وزیاد شدن  ولتاژ حوادثی با بیش از حدود 60 میلیارد دلار ضرر برای بخش تجاری به وجود میاورد. بزرگترین سهم از ضرر و زیان  به دلیل قطع مشتری می باشد.نمایشگاه ها بخش صنعت تنها کمی بهتر با کل تلفات برآورد بیش از 30 میلیارد دلار است. شرکت یوپی اس دلتا فراهم می کند ماموریت راه حل بحرانی منبع تغذیه برای کاربردهای مهم، از جمله یو پی اس و مرکز داده راه حل. حفاظت جامع قدرت با دلتا و ناوگان خود را از راه حل های یوپی اس شروع می شود.

یوپی اس های دلتا

تصور کنید یک رویداد پیش بینی نشده، مانند یک فاجعه طبیعی، قابل توجه ناگهانی و بدون هشدار. یکی از ماموریت دیتاسنترها حساس خود را قدرت دست می دهد. این وقفه می تواند زودگذر یا آخرین برای روز. قابلیت های عملیاتی به سخت کار کردن سازمان خود را به توقف حیاتی است. چه چیزی شما را در این وضعیت انجام دهید؟ شما می توانید توانایی شرکت برق به بازگرداندن برق کنترل نیست. با این حال، شما می توانید انتخاب کنید – راست now– برای چنین سناریویی آماده می شود. اگر کل هزینه وقفه قدرت شما می دانستید، به شما در تصمیم گیری های مختلف در مورد ارزش، برق اضطراری حیاتی اعتماد؟ اختلال برق، موج، درک و بیش از حد ولتاژ حوادث برای بیش از حدود 60 میلیارد دلار ضرر برای بخش تجاری تشکیل می دهند. بزرگترین سهم از ضرر و زیان است به دلیل قطع مشتری می باشد.کرایه بخش صنعت تنها کمی بهتر با کل تلفات برآورد بیش از 30 میلیارد دلار است. شرکت یو پی اس دلتا فراهم می کند ماموریت راه حل بحرانی منبع تغذیه برای کاربردهای مهم، از جمله یو پی اس و مرکز داده راه حل. حفاظت جامع قدرت با دلتا و ناوگان خود را از راه حل های یو پی اس شروع می شود.

 

خانواده UPS Modulon(یو پی اس ماژولان)

خانواده Modulon ویژگی های سه فاز معماری مدولار برای نیازهای رتبه قدرت بالا 20kVA و پشتیبانی دیتاسنترها، تجهیزات شبکه اواسط بزرگ، مراکز ذخیره سازی داده ها و مراکز بازیابی فاجعه مالی. ویژگی های اصلی Modulon خانواده طراحی مدولار و مقیاس پذیری آن است. این اجازه سرمایه گذاری اولیه نسبتا کم در سیستم های یو پی اس بر اساس نیازهای فعلی، که باعث کاهش هزینه کل مالکیت، حداکثر بهره وری و را آسان می کند به عنوان تقاضا افزایش رشد

شرکت یو پی اس دلتا

دلتا یو پی اس – خانواده Amplon

1kVA یا بالاتر، یو پی اس تک فاز

Amplon خانواده UPS سری دلتا ارائه می دهد دو تبدیل سیستم های تک فاز یو پی اس برای نیازهای رتبه قدرت بالا 1kVA که به دستگاه های شبکه کوچک، سیستم های امنیتی و نظارت و سیستم های بوص حمایت متوسط. شامل سری E از درست آنلاین تبدیل دو UPS های سری، فراهم می کند که مدت زمان طولانی تهیه پشتیبان. سری N، فراهم می کند که قدرت مداوم و پایدار به بارهای بحرانی. و سری RT با حفاظت تمام وقت و ضریب قدرت خروجی iTHD کم در یک قفسه و یا برج پیکربندی.
کلمه Amplon (+ کافی در)، نشان دهنده ثبات کافی، که توصیف این سیستم یو پی اس – آن را حداکثر فضا و مزایای اقتصادی است. سیستم های Amplon می کامل راه حل مدیریت قدرت برای کوچک برای شرکت های متوسط، و همچنین به عنوان موسسات مالی، ادارات دولتی و مراکز پزشکی.Amplon سری ارائه راه حل محافظ برق با بالاترین فضا و مزایای هزینه

 

 

 

3 دیدگاه دربارهٔ «شرکت یو پی اس دلتا-delta»

  1. بازتاب: استابلایزر سه فاز دلتا  - دانشنامه یو پی اس

  2. بازتاب: یو پی اس دلتا 45kva - دانشنامه یو پی اس

  3. بازتاب: یو پی اس دلتا 750kva - دانشنامه یو پی اس

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *