تهران، خیابان مفتح شمالی، ضلع شمالی میدان هفت تیر، برج نگین آبی، پلاک5، طبقه 2، واحد 203

یو پی اس چیست pdf

یو پی اس چیست pdf

یو پی اس مخفف کلمات ” منبع دائمی تامین برق” است. واضح است که این وسیله دارای یک باتری برای ذخیره برق است. امروزه یو پی اس ها در همه کاربردها پیدا میشوند. در کاربردهای خانگی و اداری و سازمانی و امنیتی تا کارگاه ها و کارخانجات این وسایل برای ذخیره و استفاده از برق در زمانهای قطع برق بکار میروند.در واقع پاسخ به سوال یو پی اس چیست pdf پاسخی در خصوص مکانیزم و سازو کار برقی آن است. بزبان ساده برق در باتری 12 ولتی ذخیره میشود.

در هنگام قطع برق و یا نوسانات زیاد ولتاز برق شهر، سنسورهای ویژه ای این تغییرات را حس و فرمان اتصال آنی برق باتری را توسط یک کلید رله میدهد. برق فورا از باتری تامین میشود و وسایل برقی اصلا این تغییر منبع از برق شهر به باتری را احساس نمی کنند.

یو پی اس ها از نظرهای مختلف تقسیم بندی میشوند

از نظر اندازه، توان برق ذخیره شده، برند تولید کننده، نوع باتری، قیمت و کیفیت برق خروجی و ضریب توان خروجی و امکاننات تهویه و دیجیتالی و مانیتورینگ. مهمترین فاکتور فنی یو پی اس توان آن است. معمولا توانهای زیر 10000 ولت آمپر تک فاز است. توانهای سه فاز 100 تا 1000 کیلو ولت آمپر نیز تولید میشوند.

 

نمونه ای از یک یو پی اسpdf با شرکت تولید کننده خارجی

 

تولید کننده ی باتری های یو پی اس یکی از زیر مجموعه های شرکت تولید کننده باتری سافت (SAFT) در کشور سوئد می باشد و در اصل شرکت saft یک شرکت تولید کننده باطری در اروپا می باشد که تولید کننده ی انواع باتری های وسایل نقلیه مانند اتومبیل و موتور سیکلت و یا دیگر ماشین ها همچنین تجهیزات نظامی می باشد.

این شرکت امتیاز خود را برای تولید باتری های یوپی اس به یک شرکت در کشور چین فروخته و با راه اندازی خطوط تولید باتری توانستند سهمی را در بازار های بین المللی داشته باشند.باتری های تولیدی این شرکت از سری باطری های با طول عمر متوسط می باشد.

 

دانلود فایل یو پی اس pdf

یو پی اس چیست pdf

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *