یو پی اس چیه

یو پی اس چیست

یو پی اس در واقع مخفف کلمات منبع دائمی تامین انرژی برق است . وسیله ای که این روزها زیاد درباره آن میشنوید. یو پی اس ها حدود 40 سال از تولید اولین نمونه هایشان می گذرد. امروزه بیش از 30 شرکت معتبر در سراسر دنیا از کشورهای امریکا، آلمان، ایتالیا، سوئد و بلژیک و انگلستان و کشورهای آسیایی ژاپنی و چینی و کره ای و تایوانی و ترکی والبته ایرانی یو پی اس ها را در انواع و اقسام مشخصات فنی و ظاهری تولید میکنند. از نظر قیمت نیز بسیار متنوع می باشند و از قیمت 100 هزار تومان تا 10 میلیون تومان و بیشتر قیمت دارند. از نظر نحوه در مدار قرار گرفتن یو پی اس ها به سه دسته آفلاین، لاین اینتراکتیو و آنلاین تقسیم میشوند. بیشتر یو پی اس های پر فروش در رنج توان 500 تا 3000 ولت آمپر قرار دارند و قیمتی از 100 تا 1 میلیون تومان دارند که عموما از مدار لاین اینتراکتیو بهره میبرند. از نظر اندازه و ابعاد نیز یو پی اسها معمولا یک فضای حدود 0.3 در 0.8 در 1 متر را در انواع متوسط پر میکند.

انتخاب یک یو پی اس مناسب

بمنظور انتخاب یک یو پی اس مناسب ابتدا به توان مورد نیاز و مدت زمان ذخیره گروهی از یو پی اس ها را انتخاب کرد و سپس با توجه به قیمت و ابعاد و اندازه و دیگر مشخصات انتخاب نعایی انجام میشود.

یو پی اس چیست؟

یو پی اس چیست؟

امروزه کمتر خانه و دفتر کار و شرکت و یا اداره ای را خواهید یافت که به یک یا دو عدد از دستگاه های یو پی اس مجهز مباشد. به زبان ساده اینکه یو پی اس چیست را توضیح میدهیم. یو پی اس یک باتری مجهز به مدار هوشمند قطع و وصل است. کار این سیستم این است که در هنگام قطع برق ، باتری را در کسری از ثانیه بطور اتوماتیک وارد مدار میکند تا با انرزی ذخیره شده در باتری ، برق مورد نیاز را بمدت 2 تا 4 و گاها تا 8 ساعت تامین کند.

مدت زمان ذخیره عمده یو پی اس ها در حدود 3 ساعت است. بخش اصلی و قلب یو پی اس باتری آن است که برق شهری را در خود بصورت انرژی شیمیایی در خود ذخیره میکند. یو پی اسها در رنج وسیعی از توان تولیدی، اندازه و ابعاد و ویزگی ظاهری، قیمت و ایستاده و خوابیده طراحی و ساخته میشوند. همچنین ده ها شرکت و برند معتبر ایرانی و خارجی این یو پی اس ها را تولید میکنند. قیمت معمول برای یک یو پی اس کوچک ختنگی با توان 1000 ولت آمپر حدود 500 هزار تومان است.

نحوه سفارش یو پی اس چیست

بمنظور سفارش یو پی اس ابتدا بکمک کارشناسان بخش فروش در خصوص تعیین توان مورد نیاز تصمیم گیری کنید و سپس از میان برندهای موجود اقدام به انتخاب محصول و سفارش آن نمایید. محصول برای شما به همراه مدارک و ضمانت نامه و دفترچه راهنما ارسال میشود. در صورت درخواست کارشناسان مربوطه نسبت به نصب و تست دستگاه اقدام خواهند کرد.


برای سفارش یو پی اس می توانید با شماره های شرکت تماس گرفته و قیمت یو پی اس مناسب شما را استعلام نمائید

تهران، خیابان سهروردی جنوبی، نبش ایلوخانی، پلاک 88، واحد 3

تلفن تماس:8- 86020207-021

فکس: 88315895-021

ایمیل مدیر فروش :   Sales[at]fiammco.ir
 ایمیل مدیر فنی :info[at]fiammco.ir

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *