یو پی اس قابل حمل

یو پی اس قابل حمل

یو پی اس قابل حمل

4 (80%) 4 vote[s]


یو پی اس ها دارای ویژگیها و مشخصات فنی و ظاهری مختلفی اند. از این جمله می توان به قابلیت حمل یو پی اس اشاره کرد. یو پی اس قابل حمل دارای قابلیت خرید و فروش بیشتری در بازار است و از اینرو تولید کنندگان تلاش میکنند که تا حد امکان از باتری های کوچکتر و تجهیزات کوچکتر استفاده کنند.

برای یو پی اسهای تا 1000 ولت آمپر اندازه و وزن یو پی اس در حدود 30 در 60 در 60 سانتی متر است و وزنی در حدود 6 کیلوگرم دارند. انواع بزرگتر دارای وزن تا چند ده کیلوگرم نیز میباشند و وزن انواع صنعتی بسیار زیاد است. از اینرو انواع زیر 1000 ولت آمپر بهتر است که دارای دسته حمل باشند . انواع بزرگتر بهتر است که دارای سینی چرخ دار باشند.

این کار ضمن اینکه حمل و نقل یو پی اس را راحت تر میکند، باعث افزایش تهویه میشود و عمر آنرا افزایش میدهد و هم امکان تعمیر و نگهداری آنرا راحت تر میکند. انواع بزرگتر باید لزوما دارای این سینی ها باشند. در صورتی که یو پی اس مورد نظر چنین سینی ندارد میتوانید از کارخانه درخواست ساخت آنرا نمایید و یا حتی بطور جداگانه اقدام به سفارش ساخت آن نمایید.

یو پی اس قابل حمل یا پرتابل

تعریف یو پی اس قابل حمل یا پرتابل

بطور کلی یو پی اس های قابل حمل به گروه یو پی اس های کوچک زیر 1000 ولت آمپر اطلاق میشود ولی همین گروه از یو پی اس ها نیز باید دارای دسته حمل باشند.

یو پی اس های قابل حمل امروزه در بسیاری از موارد دارای مزیت کاربردی هستند. در نقاطی که نیروی انسانی و یا وسایل حمل لازم برای باتری ها ی بزرگ وجود ندارد استفاده از چند یو پی اس کوچکتر بجای یک یو پی اس بزرگ دارای مزیت حمل است.

بعلاوه قابلیت استفاده گردشی با یک یو پی اس استند بای یا کمکی باعث افزایش عمر یو پی اس ها می شود. لازمه اینکار استفاده از یو پی اسهای قابل حمل است.

بطور کلی وزن یو پی اس ها بستگی به مارک آن و طراحی آن و عمدتا باتری ها دارد ولی بطور کلی یو پی اس های زیر ۵۰۰۰ ولت آمپر دارای وزن کمتر از ۱۰ کیلو گرم هستند که توسط یک یا دو نفر نیروی کار قابل حمل و نقل تا فواصل نزدیک می باشند.

یو پی اس قابل حمل

بهتر است از یو پی اس های دارای دستک های حمل و نقل و یا محلهای خاص برای غلاب کردن فریم یو پی اس استفاده شود.

 

یو پی اس قابل حمل

مطالب پیشنهادی:

دیدگاهی ثبت نشده است

دیدگاه خود را در مورد این مطلب ثبت کنید