تهران، خیابان مفتح شمالی، ضلع شمالی میدان هفت تیر، برج نگین آبی، پلاک5، طبقه 2، واحد 203

یو پی اس تجهیزات پزشکی

یو پی اس تجهیزات پزشکی

امروزه تکنولوژی بخش اصلی و مهمی را در بخش درمان تشکیل میدهد از این جمله به انواع دستگاه های سونوگرافی، تجهیزات موجود در اتاقهای احیای آی سی یو و سی سی یو و تجهیزات آزمایشگاهی بسیار پیشرفته، دستگاه های ام آر آی، سی تی اسکن و تصویر برداری اشعه ایکس اشاره میکنیم که تنها بخشی از لوازم پزشکی و آزمایشگاهی پیشرفته (یو پی اس تجهیزات پزشکی) است که در همه درمانگاه ها و بیمارستانها وجود دارد و خدمت رسانی بخش درمان امروزه بدون آنها غیر ممکن است. البته همه این تجهیزات دارای تلکنولوژی برقی بسیار بالایی اند و غالبا از قطعات و تراشه های با حسایت فوق الهاده بهره گیری میکنند که نیازمند برق متناوب با کیفیت جریان و ولتاژ بالا و حداقل نوسان شبه سینوسی و یا پله ای هستند. ورودی برق بی کیفیت وحتی با کیفیت معمولی به دستگاه صدمه جدی میزند و از دقت آن بسیار میکاهد.

یو پی اس تجهیزات پزشکی

فروش یو پی اس تجهیزات پزشکی

اگر چه بدلیل پیشرفتهای تکنولوژیک برق مصرفی این دستگاه ها امروزه بسیار کاهش یافته است. اغلب آنها با توان زیر ۱۰۰۰۰ ولت آمپر بکار می افتند ولی با این وجود برق مصرفی واحد آزمایشگاه یا عکس برداری ممکن است. برق صنعتی و سه فاز باشد که اغلب نیز چنین است. برخی دستگاه های ام آر آی و یا سیتی اسکن و دستگاه های اتاق عمل نیازمند برق با کیفیت بالا و توان بالا هستند.
از سوی دیگر این دستگاه ها بسیار گران می باشند و کوچکترین آسیب به آن مستلزم تعمیرات گران قیمت است.
بنابراین برق ورودی به این وسایل باید دارای بالاترین کیفیت باشد. تغییران فرکانس برق باید کمتر از ۰٫۵ درصد باشد و افت ولتاژ در حین کار دستگاه باید ناچیز و کمتر از ۳ درصد باشد.

فروش یو پی اس تجهیزات پزشکی

بهترین و شاید تنها روش مناسب برای تامین این نیازها استفاده از یو پی اس است.

یو پی اس های لاین اینتراکتیو با توان ۱۰۰۰۰ ولت آمپر و یا بیشتر در صورت لزوم ، برای تجهیزات بیمارستانی بسیار مناسب هستند.
هدف از استفاده از یو پی اس برای تجهیزات بیمارستانی شامل، تامین برق اضطراری، نویز گیری و حذف نوسانات برق، بالابردن کیفیت برق متناوب، تامین برق در شرایط پیک مصرف و جلوگیری به اضافه بار جریان به سیم کشی است.

توان مورد نیاز یو پی اس تجهیزات پزشکی و بیمارستانی:

آزمایشگاه های کوچک تا بزرگ نیازمند بین ۱۰ تا ۲۵ کیلووات انرژی برق برای راه اندازی می باشند. بسته به میزان دسترسی به برق مداوم شهری و درجه اطمینان و ریسک قطع برق، از باتری های با قابلیت ذخیره ۳ تا ۸ ساعت استفاده میشود. که در مورد یو پی اس های توان بالا، افزایش توان ذخیره تاثیر بیشتری روی افزایش قیمت یو پی اس دارد.

توان مورد نیاز یو پی اس تجهیزات پزشکی و بیمارستانی
امروزه در بسیاری از بیمارستانها هم برق تک فاز و هم سه فاز وجود دارد. در عصر کنونی از هر مرکز درمانی و آزمایشگاه تشخیص پزشکی تا موسسه های بزرگتری همچون مراکز تصویر برداری پزشکی و بیمارستانها و مراکز تحقیقاتی. بدون وجود ادوات حساس، گران و عمدتاً با فناوری بسیار بالای مورد نیازشان ، توانایی ارائه خدمات به بیماران نخواهند بود.
محصولات شرکت های معتبر صنعت با خصوصیات مهندسی مخصوص به خود توانایی جوابگو بودن به بسیاری از نیازهای اینچنینی در حوزه تجهیزات و اداوات پزشکی را دارد.

یو پی اس تجهیزات پزشکی

1 دیدگاه دربارهٔ «یو پی اس تجهیزات پزشکی»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *