قیمت یو پی اس خانگی

قبل از هر چیز باید یک تعریف درست از یو پی اس خانگی داست. یو پی اس خانگی به یو پی اس لاین اینتراکتیو با توان 500 تا 2000 ولت آمپر اطلاق میشود که دارای باتری های 12 ولتی و جریان 220 یا 240 ولتی تک فاز است. قیمت یو پی اس خانگی بسته به توان یو پی اس و  مدت زمان ذخیره بسیار متنوع است بطور معمول کوچکترین یو پی اس 12 ولت با قیمت 50 هزار تومان جریان 7.5 ولت آمپر ساعت را تامین میکند و بر این اساس حدود 2 تا 3 ساعت برق را ذخیره میکند. یو پی اس های با قیمت های بالاتر تا 1 میلیون تومان نیز وجود دارد که انواع یو پی اس های تک فاز و از انواع ایرانی و خارجی در این دامنه قرار دارد. در این میان عموما یو پی اس های 12 ولت دارای قیمت کمتری هستند. بخش عمده یو پی اس ها دارای توان کمتر از 5000 ولت آمپر هستند. یو پی اس های با قیمت بالا  عمدتا مربوط به سیستمهای با توان بالاتر از 5000 ولت آمپر هستند. شرکت فاراتل ، فاران، فاراتل،زینر و بسیاری دیگر از شرکتهای ایرانی، محصولات با کیفیت و استانداردی را تولید و عرصه میکنند.

انتخاب یو پی اس خانگی با قیمت مناسب

برای کاربردهای معمولی خانگی و اداری محدود، یو پی اسهای لاین اینتراکتیو با توان حدود 500 تا 2000 ولت آمپر پیشنهاد میشوند و در این محدوده شرکتهای فاراتل، زینر و فاران محصولات خوبی ارائه کرده اند.

آدرس فروش یو پی اس خانگی:

تهران، خیابان سهروردی جنوبی، نبش ایلوخانی، پلاک 88، واحد 3

تلفن تماس:8- 86020207-021

فکس: 88315895-021

ایمیل مدیر فروش :   Sales[at]fiammco.ir
 ایمیل مدیر فنی :info[at]fiammco.ir

جهت ارسال مستقیم پیام خود اینجا  کلیک کنید

قیمت یو پی اس خانگی

3 دیدگاه دربارهٔ «قیمت یو پی اس خانگی»

  1. سلام دستگاهups میخوام که دستگاه ۱۶کاناله dvrو۱۶دوربین راراه اندازی کند وخروجی ۲۲۰داشته باشد.لطفا قیمت دهید ۵۰۰وات و۱۰۰۰وات ومشخصات فنی واطلاعات جهت کار کرد این مدل دستگاه باباطری وبدون باطری

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید