فروش یو پی اس خانگی

یو پی اس های خانگی در تمام رنج های 500 تا 3000 ولت آمپر در تمام برندها بویژه برندهای خوب ایرانی در مراکز و نمایندگیهای معتبر در معرض فروش است. ساز و کار فروش هم توسط خریدار و هم فروشنده تعیین میشود. به این معنی که خریدار توان مورد نظر را اعلام میکند و یا از نظر کارشناسان فروش بهره میگیرد و  شرکت فروشنده یو پی اس نزدیکترین نمایندگی و یا دفتر فروش را معرفی میکند. با طی مراحل اداری خرید یو پی اس در حضور مشتری باز و تست شده و به فروش میرسد. از آنجا که در بسیاری از موارد یو پی اس های دسته دوم و کارکرده نیز براحتی قابل تعمیر و راه اندازی می باشند، بهتر است برای خرید یو پی اس نو به شرکتهای معتبر مانند یو پی اس ایران، فاراتل، کیان صنعت و … مراجعه شود.

یو پی اس های خانگی

یو پی اس سفارش شده باید دارای برگ گارانتی 1 یا دو ساله باشد.انتخاب یو پی اس به این صورت انجام میشود که باید بر اساس تعداد و توان مصرف کننده ها، توان کل مورد نیاز همزمان را تخمین بزنیم. سپس برای هر 200 وات ، یک یو پی اس 1000 تا 2000 ولت آمپر را انتخاب میکنیم. بهتر است یو پی اس از نوع لاین اینتراکتیو باشد (فروش یو پی اس خانگی).

بخش اصلی فروش یو پی اس خانگی

بخش اصلی فروش بطور حضوری انجام میشود و یا فروشنده باید برگ ضمانت معتبر ارائه دهد. قلب یو پی اس باتری آن است. فروش یو پی اس  تا حدی به معنای فروش باتری آن است. سعی کنید باتری نیکل کادمیوم را انتخاب کنید که دامنه حرارتی آن -20 تا +50 درجه باشد. برای مصارف عادی بهتر است از باتری تیپ L استفاده کنید.

فروش یو پی اس خانگی

آدرس دفتر فروش یو پی اس:

تهران، خیابان سهروردی جنوبی، نبش ایلوخانی، پلاک 88، واحد 3

تلفن تماس:8- 86020207-021

فکس: 88315895-021

ایمیل مدیر فروش :   Sales[at]fiammco.ir
 ایمیل مدیر فنی :info[at]fiammco.ir

جهت ارسال مستقیم پیام خود اینجا  کلیک کنید

فروش یو پی اس خانگی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *