روند حفاظتی یو پی اس

روند حفاظتی یو پی اس

3 (60.97%) 103 vote[s]


زیادی حفاظت یو پی اس

در روندهای تجاری باید برای اختلال در عرضه‌ی نیرو در آینده آماده بود، این جمله‌ی Alan Luscombe از شرکت Uninterruptible Power Supplies می‌باشد. او توضیح می‌دهد چگونه سیستم‌های یو پی اس اضافی حفاظت را افزایش می‌دهند و قابلیت دسترسی بارهای اصلی را توضیح می‌دهد و بیان می‌کند در طی انتقال انعطاف‌پذیر معتبر، مزیت‌های محیطی و کارآیی آنها چگونه می‌باشد.

نیروی Candle، یک راه‌حل داخلی برای قطعی برق در دهه‌ی 1970، می‌تواند یک بازگشت ناخوشایند باشد اگر پیش‌بینی‌های قطعی نیروی برق احیاء شده رخ دهد.

در گذشته، سیاستمداران تضمین می‌کردند که هیچ خطری با قطعی برق در بریتانیا در طی دهه‌ی آینده رخ نمی‌دهد، در حالیکه پروفسور David Mc Kay، از دانشگاه کمبریج هشدار می‌دهد که بریتانیا می‌تواند با قطعی برق تا سال 2016 روبرو شود که انرژی جدید به آهستگی جایگزین سوخت در ایستگاه‌های دارای سوخت زغال می‌شود. دیگر نظریات کارشناسی نشان می‌دهند که این افت انرژی می‌تواند حتی زودتر از سال 2012 رخ دهد.

در هر رویدادی، اکثر تجهیزات خانگی، آماده‌ی استفاده از نیروی چراغ‌قوه و نور مشعل می‌باشند، اما بخش تجاری چگونه خودش را برای قطعی برق از منبع کابل ـ در حال و آینده ـ آماده کرده است؟ ایستگاه‌های قدیمی نیرو در بریتانیا بدون شک باعث مشکل می‌شوند و تا زمانیکه تصویر مشخص آن حاصل شود، بیان می‌شود که وقفه‌ی انرژی و تولید آن، استراتژی احتمال خطر زیاد را بوجود خواهد آورد.

35 سال پیش، اگرچه شمع‌ها منبع ساده‌ی جایگزین انرژی و نیروی پشتیبان را تشکیل می‌دادند، محدودیت سه روز در هفته برای مصرف الکتریکی تجاری روی صنعت و تجارت تأثیر داشت که یک طرح غیرقابل تصور برای مقتضیات IT7/24 امروزی و تجارت تجاری بود.

حتی به صورت قابل ملاحظه‌ای، کمبودهای متوسط حالا به یک مشکل تجاری گسترده‌تر و بزرگتر تبدیل شده‌اند و وابستگی عمیق به نیروی مداوم برای کاربردهای اصلی نشان داده می‌شود.

راه‌حل‌های (یو پی اس)UPS

اگرچه سیستم‌های عرضه‌ی نیروی غیرقابل وقفه (یوپی اس) با ژنراتورهای حالت stand by ترکیب شده‌اند، یک پشتیبان را در مقابل قطعی و نوسانات برق فراهم می‌آورند، آنها به صورت فزاینده‌ای باعث افزایش تقاضای انرژی و نیاز به انعطاف‌پذیری برای تحقق تغییرات طرح‌ها و ظرفیت مورد نیاز توسط نصب IT می‌شوند. رشد این بخش از طرح متوالی ادامه دارد هرچند تغییرات مشخص در بازده صنعتی رخ می‌دهند.

گسترش سریع کاربردهای اینترنتی و افزایش تجهیزات بر اساس میکروپردازنده‌ی کامپیوتری در صنعت و تجارت، به صورت چشمگیری تعداد و انواع بارهای الکتریکی مربوط به مقوله‌ی اصلی و بحرانی را افزایش داده است. این سطح حمایت زیاد در سیستم‌های یوپی اسموجود، ابتدا برای مقابله با افت و فراهم آوردن حفاظت زیاد و ارائه‌ی یک کاهش برای احتمال خطر بالقوه، طراحی شده است.

چنین موضوعاتی به راحتی توسط راه‌حل‌های یو پی اس اضافی موازی و الگوهای امروزی حل می‌شوند، که یک پشتیبان باید فراهم آورنده‌ی ظرفیت زیاد باشد و در رویدادهایی که یک قطعی منفرد رخ می‌دهد یا به حفاظت نیاز دارد، کاربرد داشته باشد. با یک مینیموم از یک واحد و بالاتر از آنچه که برای ظرفیت مورد نیاز است، یو پی اس اضافی حمایت متوالی از بارهای اصلی را بدون هیچ نوع مخارج و هزینه‌ای اضافی، فراهم می‌آورد. مفهوم اضافی به معنای دو برابر کردن بودجه می‌باشد و معنای فیزیکی آن تغییر یافته است و سیستم‌های واحد کاربردی امروزی باعث صرفه‌جویی هزینه برای مالکان می‌شوند و همچنین تراکم نیروی بالا را فراهم می‌آورند و در انتشارات پایین‌تر نقش دارند.

اندازه و مکان

توسعه‌ی ترانسفورماتورها، قطعه یو پی اس ها به صورت مشخصی باعث کاهش اندازه در مقایسه با سیستم‌های قبلی شده است و فقط 25 درصد فضای مساحت واحد را اشغال می‌کند. قطعات ساخته شده به صورت عمودی قابل قیاس می‌باشند، بدین معنا که ظرفیت اضافی برای درجه‌بندی‌های فشار بار یا فشارهای بیشتر می‌تواند بدون افزایش اثر آن بدست آید، مزیت بالقوه‌ای که در مورد تغییرات مکان و افزایش ظرفیت در اتاق‌های سرور امروزی و مراکز داده، به مشکل تبدیل شده است.

یک طرح N+1 (در مقایسه با طرح 1+1) بدین معناست که قطعات اضافی می‌تواند در یک بخش از دستگاه موجود، با کسر هزینه‌ی اضافی برای واحد مورد نظر، نصب شوند.

وقتی یک سیستم UPS مشخصه‌سازی می‌شود، می‌تواند پیش‌بینی میزان بار نهایی، مخصوصاً تعیین رشد تصاعدی توان و نیروی IT و نیازهای ذخیره‌سازی داده، به صورت آگاهانه کار مشکلی باشد. بنابراین اکثر نصب‌ها اغلب باعث فراهم شدن وابستگی می‌شوند. اگرچه این کار امکان دارد ظرفیت مناسب یو پی اس را تضمین کند، بدین معناست که فعالیت نامناسب و هزینه‌ی نامناسب کنترل می‌شوند. با انتخاب یک راه‌حل اضافی برای افزایش قابلیت دسترسی کاربران می‌توانند به مزیت قابل قیاس دست پیدا کنند. استفاده از قطعات واحد به کاربران انعطاف‌پذیری مناسب با اندازه‌ی سیستم را از روز اول فراهم می‌آورد وقتی بارها افزایش پیدا می‌کنند.

واحدهای یوپی اس اضافی می‌توانند بدون وقفه عمل کرده و از لحاظ هزینه سودمند باشند. مدل‌های “Hot – Swappable” UPS همچنین می‌توانند از یک بخش یا واحد سرور به سایت مختلف و متفاوت دیگری انتقال یابند و ظرفیت و میزان کاربری اضافی را در زمان و مکان مورد نیاز فراهم آورند از این طریق امتیاز طرح و انعطاف‌پذیری آن افزایش می‌یابد.

انرژی و سودمندی هزینه‌ها

مشخص‌کنندگان وظیفه‌ی طراحی سیستم‌های امروزی را بر عهده دارند که باعث حفظ انرژی مورد نیاز در ده تا بیست سال بعد می‌شود. فشار برای کاهش اثر کربن، به همراه افزایش هزینه‌های اضافی انرژی و تاثیر کاهش آنها، باعث شده است که روی همه‌ی مشکلات تاثیر داشته باشد.

تلاش برای تحقق نیازهای آینده با استفاده از سیستم یو پی اس منفرد سنتی می‌تواند باعث افزایش مشخصه‌سازی، ایجاد وقفه‌ی زیاد بین ظرفیت نصب و اندازه‌ی بار بحرانی اصلی، شود. چنین نارسایی‌هایی بدین معناست که شرکت‌ها می‌توانند ابزاری را برای انتشار گرما ایجاد کنند و از ابزار الکتریکی استفاده کنند و هزاران پوند پول صرف کنند و تلاش‌های زیادی برای کاهش وابستگی‌شان به کربن انجام دهند.

تکنولوژی‌های UPS مدرن، مثل ترانسفورماتورها، طرح‌های قطعات، روش‌های جدیدی برای ذخیره‌ی انرژی و هزینه برای استفاده‌ی مناسب از یو پی اس را در طول زمان فراهم می‌آورند و باعث کارآیی بیشتر برای بارهای نسبی، مقتضیات خنک‌کننده‌ی پایین‌تر، افزایش عامل توان ورودی و افزایش کل جریان ورودی نسبت به اختلالات هماهنگ می‌شوند.

ما می‌توانیم یک راه‌حل KVA UPS100 غیراضافی منفرد را با راه‌حل افزایشی KVA UPS50*3 اضافی موازی مقایسه کنیم. طرح الگو باعث فراهم شدن ابزار اضافی می‌شود اگر یکی از واحد افت کند و می‌تواند باعث افزایش ظرفیت در مراحل بعدی و افزایشی بدون وقفه در بار بحرانی و اصلی شود. سیستم منفرد فراهم آورنده‌ی هیچ نوع ابزار اضافی نمی‌باشد و افزودن یک واحد KV100 موازی ثانویه برای افزایش ظرفیت می‌تواند هزینه‌ی زیادی داشته باشد دو برابر مکان را اشغال کند و باعث وقوع افت در حین نصب شود.

اندازه‌گیری دقیق

یوپی اس با تراکم و شدت توان بالاتر و طرح‌های افزایش “hot-swappable” به معنای الگوها و قطعاتی می‌باشد که می‌توانند برای تداوم سازگاری ظرفیت سیستم‌های UPS مطابق با بارهای بحران و اصلی متناظرشان، قرار داده شده یا برداشته شوند.

انعطاف‌پذیری محدود یک UPS منفرد به نصب توان اولیه فراتر از مقتضیات ظرفیت پیش‌بینی شده نیاز دارد. در نتیجه‌ی اینکه سیستم دارای اندازه‌ی بزرگ و نامناسب می‌باشد. به هر حال، انعطاف‌پذیری و مقیاس‌بندی سیستم‌های نصب شده‌ی الگو بدین معناست که آنها حالا می‌توانند دارای اندازه‌ی مناسب توسط قرار دادن یا برداشتن ابزار باشند مثل قطعات hot-swappable و باعث می‌شوند که نیروی دارای هزینه‌ی کمتر افزوده شود و مقتضیات افزایش یابد بدون اینکه هزینه‌ی وابستگی زیاد باشد.

وقتی سیستم‌های حفاظت موازی قراردادی را با راه‌حل‌های یو پی اس اضافی الگو مقایسه می‌کنیم. فقط انعطاف‌پذیری و در دسترس بودن هستیم افزایش نمی‌یابد، بلکه به اهداف استراتژیک وسیع‌تر در افزایش کارآیی انرژی، سازگاری محیطی، کاهش هزینه‌های الکتریکی، کاهش گرما و انتشار CO2 دست پیدا می‌کنیم در حالیکه کوچکترین اثر صنعتی و طرح اضای موازی N+1 منتقل می‌شود.

حفاظت از توان و نیروی یو پی اس علت ضروری بودن آن و خطرات آن

وابستگی زیاد سازمان‌ها به منابع کامپیوتری‌شان، به همراه افزایش نگرانی‌ها در کیفیت و قابلیت دسترسی نیروی شبکه‌ای در بریتانیا، نقش اصلی سیستم‌های UPS را نشان می‌دهد.

یک تحقیق اخیر در مورد محدودیت عرضه‌ی توان غیرقابل قطع (UPLS)، توسط شرکت Kohler، تجربه‌ی کاربران را از مسائل هزینه‌ی نیروی شبکه، نگرانی‌های آنها از آینده و اولویت‌های آنها را در حفاظت از UPS نشان می‌دهد. با این نتایج، در این مقاله تهدیدات حاصل از مسائل کیفیت توان امروزی توضیح داده شده است و بیان شده است که چگونه سیستم‌های UPS امروزی حفاظت مورد نیاز را فراهم می‌آورند. همچنین به عواملی توجه شده است که امکان دارد دارد روی آینده‌ی شبکه‌ی توزیع نیرو در بریتانیا تأثیر بگذارند.

اکثر سازمان‌ها امروزه به تجهیزات ICT فوق‌العاده وابسته شده‌اند. بقای روندهای تجاری به توانایی تضمین آنها برای حمایت از ارتباطات و مبادلات آن‌لاین بصورت آنی بر اساس 7/24 بستگی دارد. با این وجود، خود تجهیزات، اگرچه این نقش را محقق می‌کنند، در عوض به نیروی الکتریکی غیرقابل قطع (بی‌وقفه) و منظم وابسته می‌باشند. نیازی که به صورت فزاینده‌ای نمی‌تواند از طرف عرضه‌ی نیروی شبکه‌ای ملی ارائه شده. یک یو پی اس بین کابل‌های وارد شده نصب می‌شود و ICT آن می‌تواند حفاظت مناسب را فراهم آورد. به صورت مشخصی برای اینکه این روش نصب موثر باشد، باید همه‌ی تهدیدات شبکه‌ی کابلی فیلتر شوند و باید خودش فوق‌العاده معتبر باشند. علاوه بر این، بایستی در مقابل اختلالات شدید پیش‌بینی شده در کابل الکتریکی بریتانیا به صورت موثر عمل کند و همچنین تغییرات احتمالی در داخل بخش تقاضا هم حفاظت می‌شود.

بررسی

شناخت دیدگاه و تجربیات کاربران تجهیزات ICT در ارزیابی اهمیت مسائل بیان شده در بالا، الزامی می‌باشد. مطابق با آن UPSL اخیراً یک بررسی را انجام داده است تا به دیدگاه‌هایی درباره تأثیرات آن برسد. در این بررسی، بیش از 75 درصد پاسخ‌دهندگان قطعی نیرو را در آخرین دوازده ماه تجربه کرده‌اند که به UPSشان برای حفاظت از تجهیزات اصلی‌شان نیاز داشتند. کاربران انتظار نداشتند این موقعیت ارتقاء یابد و 78 درصد عقیده داشتند که اعتبار نیروی بریتانیا به یک مشکل اساسی در آینده‌ی نزدیک تبدیل خواهد شد.

با ارائه تجهیزات اصلی برای فراهم آوردن حمایت بر اساس تقاضا، به سختی مشخص شد که 86 درصد پاسخ‌دهندگان در بررسی نسبت به اعتبار UPS دیدگاه‌های مهمی دارند. به هر حال اکثر آنها همچنین بیان کردند که حفاظت تضمین شده از نیرو بیشتر برای سخت‌افزار یو پی اس می‌باشد. بیش از 72 درصد کیفیت خدمات را به عنوان عامل خیلی مهم یا مهم رده‌بندی کرده‌اند و بیش از 90 درصد مطرح کرده‌اند که حفاظت و حمایت ضروری به عنوان یک عامل مهم برای تجارت‌شان توسط سخت‌افزار می‌باشد. عرضه‌کنندگان UPS نشان می‌دهند که ویژگی‌های طراحی محصول‌شان دارای قابلیت‌های حمایتی می‌باشد و هر دو عامل در روند انتخاب خریدار خیلی نقش دارند.

تهدیدات کیفیت نیروی حاصل از کابل‌ها

مطابق با گزارش کیفیت عرضه‌ی سازمان گاز و نیروی الکتریکی (Ofgem) (2006-2001)، درصد خیلی بالایی از قطعی‌ها، ٪93 در حقیقت، طراحی نشده بودند و این توضیح می‌دهد که چرا پاسخ‌دهندگان به بررسی تجربه‌ی نیاز به حفاظت از نیرو را توسط UPS توجه دارند. به هر حال قطعی برق فقط رویداد حاصل از کابل‌ها نمی‌باشد که می‌تواند روی تجهیزات حساس تأثیر بگذارد.

مسائل مربوط به کیفیت نیرو می‌توانند باعث آسیب رساندن به تجهیزات و از دست رفتن داده‌ها شوند. به عنوان مثال جرقه‌ها که ولتاژ سریع موقت می‌باشند می‌توانند باعث تحریک ترموستات‌ها یا دیگر تجهیزات تغییردهنده‌ی جریان‌های الکتریکی پرقدرت شود یا شرکت‌های عرضه‌ی نیرو با تغییر بار روبرو می‌شوند. تقریباً جرقه‌های نوری از جمله منابع جدی و ویژه می‌باشند. جرقه‌ها روی میزان ولتاژ مثبت و منفی تأثیر می‌گذارند و می‌توانند تجهیزات الکترونیکی یا الکتریکی را با آسیب روبرو کرده یا از میان ببرند.

علاوه بر این، آنها می‌توانند باعث وقفه در اجرای نرم‌افزار شوند، مشکلی که می‌تواند خیلی جدی‌تر شود اگر فایل‌های موجود در معرض پردازش زیاد قبل از حذف قرار گیرند.

اختلالات ولتاژی می‌تواند به صورت افزایش یا کاهش ولتاژ و همچنین جرقه زدن، شکل بگیرند افزایش ولتاژ، افزایش بی‌وقفه‌ی ولتاژ بالاتر از حد نرمال برای یک دوره می‌باشد و به صورت کلی بعد از یک بارگذاری زیاد یا یک عملکرد تغییر بار در ایستگاه فرعی رخ می‌دهد. با یک مدت زمان نسبتاً طولانی‌، آنها نمی‌توانند عرضه‌ی نیروی موجود در حالت تغییر را با اختلال همراه کنند و از این رو عملکرد سخت‌افزار با مشکل روبرو می‌شود. کاهش ولتاژ، افت ولتاژ در کابل‌های نیرو می‌باشد و می‌تواند چندین چرخه طول بکشد. مشابه با مشخصه‌های جرقه‌های منفی، هرچند مدت زمان طولانی‌تری دارند، ولی افت ولتاژ رویداد رایجی می‌باشد و توسط عوامل زیادی رخ می‌دهد مثل تغییرات تعدیل‌کننده‌ی هوا و تجهیزات گردنده. افت ولتاژ می‌تواند سطوح ولتاژ را به حدی کاهش دهد که باعث شود کامپیوتر دوباره راه‌اندازی شود.

نویز الکتریکی می‌تواند باعث شکل‌گیری جرقه‌های نوری و تغییر بار، ایراد در کامل، تجهیزات فرکانس رادیویی و دیگر منابع شود. کامپیوترها می‌تواند دچار اختلال شوند و داده‌ها می‌توانند در نتیجه از میان بروند. مسائل و مشکلات می‌توانند همچنین از هماهنگی‌های ایجاد شده توسط بارگذاری‌های غیرخطی رخ دهند که می‌تواند جریان را از کابل‌های عرضه‌کننده در اوج‌های بزرگ با اختلال روبرو کند.

کامپیوترها، دستگاه‌های فتوکپی، پرینترهای لیزری، موتورهای دارای سرعت متغیر و دیگر بارها دارای تجهیزات تک سو‌کننده کنترل شده، عرضه‌ی نیرو توسط کلید یا دستگاه‌های گردنده باشند که به صورت ویژه‌ای توسط هماهنگی‌ها ایجاد می‌شوند. چنین مسائلی می‌توانند به صورت زیادی در کامپیوترها PCs رخ دهند. معمولاً نیروی آنها از طریق عرضه‌ی نیرو توسط کلید می‌باشد و در سایت و محل کاربر افزایش می‌یابد. هماهنگی‌ها باعث افزایش نامناسب جریان، افزایش دماها و افت احتمالی تجهیزات اصلی و افزایش گرمای تجهیزات می‌شوند.

علاوه بر این، اگرچه افت کامل نیرو به عنوان قطع کامل برق معروف می‌باشد، شرایط brown out هم وجود دارند. Brow out مثل افت ولتاژ می‌باشد ولی مدت زمان آن طولانی‌تر و مشکلات آن جدی‌تر می‌باشند و وقتی رخ می‌دهد که ظرفیت عرضه‌ی کامل‌ها برای بارگذاری موجود ناکافی باشد. بسته به مانع شرکت عرضه‌کننده، brown out می‌تواند چندین ساعت در شرایط فوق‌العاده طول بکشد.

حفاظت از یو پی اس

یک سیستم  یوپی اس نصب شده و مشخص شده به صورت صحیح با واحدهای ژنراتور سازگار می‌تواند از تجهیزات ICT در مقابل این مشکلات حفاظت کند و حمایت 7/24 اتوماتیک را برای دوره‌های طولانی مورد نیاز فراهم آورد. تجهیزات یو پی اس شامل یک ترک سوکننده، باتری یو پی اس، یک اینورتر و یک کلید ثابت می‌باشد. در یک سیستم جدید، این‌ها معمولاً در حالت آن‌لاین تنظیم شده‌اند. بدین معنا که در طی عملکرد نرمال کابل‌های ورودی تک‌ سوکننده را تغذیه می‌کنند که در عوض باعث می‌شوند اینورتر نیروی ولتاژ را با یکی DC ثابت و همچنین باتری دارای نیروی سیال عرضه کند. اگر عرضه‌ی نیرو در کابل‌ها دارای محدوده‌ی قابل قبول باشد، توان اینورتر توسط باتری فراهم می‌شود تا اینکه کابل‌های نرمال حفظ شوند یا باتری مورد استفاده قرار گیرد. وقتی نیروی باطری تمام می‌شود، یک رابط استاتیک می‌تواند برای انتقال بار و اتصال به منبع نیرو مورد استفاده قرار گیرد. یک طرح آن‌لاین بزرگترین درجه‌ی عرضه‌ی نیروی اصلی را ارائه می‌کند زیرا بار می‌تواند با نیروی پردازش شده، در اکثر اوقات عرضه شود. تک سوکننده و اینورتر باعث کاهش نویز حاصل از کابل‌ها و ولتاژهای موقت می‌شوند و یک ولتاژ خروجی تنظیم شده را فراهم می‌آورند.

برای اینکه حفاظت باارزش باشد، طرح UPS باید ارائه‌کننده‌ی قابلیت دسترسی و انعطاف‌پذیری در مقابل افت عملکرد باشد. این ویژگی‌ها می‌تواند با استفاده از تکنولوژی مدرن بدون ترانسفورماتور و دارای اندازه، وزن و مصرف انرژی کمتر، حاصل شود. به عنوان مثال، UPS KVA120 توسعه یافته می‌تواند به عنوان یک واحد kg263 با فضای m242/0. تراکم توان kw/m2286 را فراهم آورد و این میزان با طرح‌های اجرایی دارای ترانسفور با فضای m232/1 و وزن kg1200 مقایسه می‌شود. این باعث شکل‌گیری مشکلات زیادی برای استفاده از توان در حالت حفاظت می‌شود زیرا سیستم‌های UPS می‌توانند به صورت قطعات قرار گرفته تنظیم شوند به عوض اینکه یک واحد منفرد در یک طرح یکنواخت باشند. چنین طرح‌هایی باعث افزایش اعتبار از طریق انعطاف‌پذیری بیشتر در مقابل افت عملکرد و افزایش قابلیت دسترسی می‌شوند.

انعطاف‌پذیری افزایش یافته در مقابل افت عملکرد حاصل می‌شود زیرا این قطعات قرار گرفته می‌توانند به راحتی در طرح‌های اضافی N+1 یا حتی N+N قرار گیرند. به عنوان مثال، یک بار kVA100 می‌تواند از UPS قطعه‌ای شامل شش قطعه‌ی KVA20 حمایت کند. بدین معنا که UPS می‌تواند از بارهای اصلی حمایت کند حتی اگر یک قطعه با ایراد روبرو شود.

در این رابطه UPS نسبت به افت عملکرد انعطاف‌‌پذیر می‌باشد. طرح قطعه‌ای باعث افزایش قابلیت دسترسی UPS می‌شود زیرا یک ایراد در یک قطعه به سرعت می‌تواند حل شود و تعویض قطعه نیم ساعت طول می‌کشد و با زمان تعمیر شش ساعته‌ی مورد نیاز برای تشخیص و تعمیر سطح ترکیبی مقایسه می‌شود. قطعات می‌توانند، بدون نیاز به تبدیل بار اصلی به داخل شبکه‌های کاملی، “hot swapped” باشند. قابلیت دسترسی توسط ارتباط بین میانگین زمان بین افت‌های عمکرد (MTBF) و میانگین زمان برای تعمیر (MTTP) توصیف شود. بنابراین کاهش MTTR باعث افزایش قابلیت دسترسی UPS می‌شود.

عامل‌های مربوط به آینده‌ی نیرو و توان در بریتانیا

نقش UPS در طی سال‌ها به یک نقش فوق‌العاده مهم تبدیل شده است و نشان می‌دهند که از تجهیزات حفاظت می‌کند. این به صورت بالقوه‌ای باعث شکل‌گیری احتمال خطر و نگرانی‌هایی در نیروی شبکه‌ی توزیع بریتانیا می‌شود که با فشار زیاد در طی سالها روبرو بوده است. تقریباً یک سوم ظرفیت تولید کشور از میان خواهد رفت زیرا نه ایستگاه توان دارای سوخت نفتی و کربنی باید تا سال 2015 بسته شود تا از قوانین آلودگی EU پیروی شود و ما به واردات گاز از دریای شمال وابسته خواهیم شد. در عین حال، طبق گزارش سازمان تغییرات آب و هوایی و انرژی DECC، نیاز کلی به نیروی الکتریکی تا سال 3/2022 سالانه یک درصد افزایش خواهد یافت.

این باعث شکل‌گیری احتمال خطر کاهش انرژی می‌شود که توسط تعدادی از عوامل تحت تأثیر قرار می‌گیرد. این‌ها شامل زمان مورد نیاز برای ایجاد ایستگاه‌های نیروی جدید، مقتضیات مطرح شده برای مخارج سرمایه‌های مشخص در یک محیطی که قیمت عمده‌ی نیروی الکتریکی احتمال می‌رود بی‌ثبات باشد و ماهیت غیرقطعی میزان انرژی مورد نیاز در آینده می‌باشند.

توسعه‌ی منابع نیروی جدید هم برای تحقق طرح انتقال کربن کمتر در بریتانیا دارای محدودیت‌هایی می‌باشد که توسط DECC منتشر شده است. این نشان می‌دهد که 40 درصد نیروی الکتریکی در بریتانیا از منابع دارای کربن کمتر تا سال 2020 بدست خواهد آمد. این منابع کمتر کربن شامل انرژی تجدیدپذیر، نسل بعدی ایستگاه‌های نیروی اتمی، و طرح‌های سوخت فسیلی با کربن ذخیره شده می‌باشند. با این فشارها روی عرضه‌ی انرژی ofgem هشدار می‌دهد که تقاضا برای نیروی الکتریکی و گاز می‌تواند در آینده برای عرضه‌ی آن مشکل ایجاد کند و باعث بحران انرژی ملی شود. آنها پیشنهاد می‌کنند که قطع برق می‌تواند از سال 2016 شروع شود که سه سال زودتر از روند مطرح شده قبلی می‌باشند.

البته، هیچ کش دقیقاً اطلاع ندارد که در آینده چه اتفاقی رخ خواهد. شبکه‌ی ملی از طرح Gone Green استفاده کرده است، طرحی که در سال 2020 نشان می‌دهد که چگونه تقاضای انرژی در بریتانیا می‌تواند به اهداف تغییرات جوی دولت برسد. به هر حال موقعیت این طرح به تعهد مناسب از سوی دولت نیاز دارد و سرمایه‌گذاری‌های استراتژیکی کافی باید انجام گیرند و چالش‌های زیاد برای رسیدن به اهداف باید انجام گیرند. این واقعیت‌ها، در ترکیب با تجربه‌ی عملکردی خود دولت، نشان می‌دهد که چرا 78 درصد شرکت‌کنندگان در بررسی انتظار دارند میزان عرضه‌ی نیرو در آینده و در طی ده سال بعد به یک مشکل جدید تبدیل شود. برخلاف این پیش‌زمینه، این مورد بدون شک باعث شده است که یک سیستم UPS شکل بگیرد که از تجهیزات کاربر در مقابل مشکلات عرض‌ی نیروی کابل‌هایی که قبلاً تجربه کرده‌اند، و مشکلاتی که حاصل آینده‌ی نامطمئن شبکه‌ی نیروی محیطی می‌باشد، محافظت می‌کند.

دیدگاهی ثبت نشده است

دیدگاه خود را در مورد این مطلب ثبت کنید