تست‌ ترانزيستورBJT - فروش یو پی اس،فروش باتری،خرید یوپی اس،خرید باطری

تجهیزات پزشکی

دنیای پزشکی امروزی در همه مراحل تشخیص، درمان و حتی پیشگیری ، آمیختگی خاصی با رشته ها و تخصص های مهندسی و علی الخصوص  برق ، الکترونیک و کامپیوتر پیدا نموده است ، تا آنجایی که رشته های تحصیلی مهندسی پزشکی در حوزه های مختلف کاملاً به استفاده از تجهیزات، دستگاهها و ادوات الکترونیکی، برقی و کامپیوتری وابسته هستند. امروزه دیگر از یک درمانگاه و آزمایشگاه تشخیص پزشکی گرفته تا مراکز بزرگتر تصویر برداری پزشکی و بیمارستانها و مراکز تحقیقاتی پزشکی، بدون وجود تجهیزات حساس، گران و عموماً با تکنولوژی بسیار بالای مورد نیازشان ، قادر به ارائه خدمات به بیماران نخواهند بود.

حساسیت این جریان از آنجا مشخص می گردد که جان انسانها وابسته به صحت عملکرد تجهیزاتی می گردد که خود برای ارائه سرویس مناسب ، نیازمند یک برق بدون اختلال، نوسان و قطعی برق و با حساسیت های بسیار بالا می باشند.

محصولات شرکت فیام صنعت  با ویژگی ها و مشخصات خاص فنی خود قادر به پاسخگویی به بسیاری از نیازهای اینچنینی در حوزه تجهیزات و اداوات پزشکی می باشند. لذا در این قسمت سعی گردیده تا  پشنهادات مرتبط با استفاده از محصولات فیام جهت تامین برق مناسب و بدون اختلال (یو پی اس)جهت سیستم های مذکور بررسی گردد.

یو پی اس برای تجهیزات پزشکی و بیمارستانی

3 دیدگاه دربارهٔ «تجهیزات پزشکی»

  1. بازتاب: موسسه آموزش عالی آیندگان » شرکت فیام صنعت

  2. بازتاب: شرکت فیام صنعت : مدیریت تولید برق جنوب فارس

  3. بازتاب: انواع رابط کامپیوتری در یو پی اس | طرفدار توسعه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *