تهران، خیابان مفتح شمالی، ضلع شمالی میدان هفت تیر، برج نگین آبی، پلاک5، طبقه 2، واحد 203

ادامه راهنمایی در حیطه خرید یوپی اس

قسمت اول راهنمایی در حیطه خرید یوپی اس

در شرایط عادی و نرمال ، برق وارد شونده به مدار اینورتر Inverter وارد شده و از طریق سوئیچ پایه به قسمت خروجی می‌رود. در حالت باتری، ورودی از مدار قطع است و باتری‌ها انرژی خروجی را تأمین می‌کنند .

اما در شرایط ” بای پس ” مداراهای درونی یوپی‌اس حذف شده و انرژی output به طور مستقیم از ورودی برقرار میشود .

گزینه فوقانی در حالت های زیر مورد استفاده قرار خواهد گرفت:

1-به هنگام سرویس سیستم ، الزامی به قطع برق ورودی دستگاه یو پی اسنیست ، به این معنی که تعمیر کننده نیازی به خاموشی دادن در سازمان و خاموش کردن کامپیوترها ندارد راحت میتواند یوپی اس‌ها را سرویس کند.
2- هنگام بروز هرگونه نقصی در ساختار یوپی اس مثلا بار اضافی ، سربار ، در این شرایط یو پی اس عوض اینکه انرژی output را قطع کند. یوپی اس خودش اتومات به شرایط بای پس Bypass میرود با این کار از خاموش شدن سیستم ها خودداری به عمل می آید.

18 دیدگاه دربارهٔ «ادامه راهنمایی در حیطه خرید یوپی اس»

 1. بازتاب: راهنمایی هایی در حیطه خرید یو پی اس | طرفدار توسعه

  1. محبوبه بزرگی

   استابلایزرهای سروو موتور با استفاده از تغییر تعداد سیم پیچ در مدار یک ترانس حلقوی و به واسطه آن تغییر میدان مغناطیسی در ترانس بوک-بوست نسبت به تغییر ولتاژ برق شبکه و تثبیت آن اقدام می نمایید. دقت اصلاح این دستگاه در خروجی1% می باشد و به علت دقت اصلاح بالای آنها برای تثبیت ولتاژ مصرف کننده های حساس صنعتی و پزشکی مناسب می باشند.

 2. مطالبتون راجع به یوپی اس کامل بودولی لطف کنیددرموردتکنولوژی یوپی اس لاین اینتراکتیوبیشترتوضیح بدیدسپاسگزارم

  1. محبوبه بزرگی

   در سیستم لاین اینتراکتیو بهنگامی که برق شهر وصل هست همون برق منتقل میشه به مصرف کننده. بهنگام قطعی سوئیچ میشه روی باتری

 3. مطالبتون مفیدبودولی من میخواستم مصرف کننده هاموتوشرکتم مجهزبه یوپی اس کنم مصرف کننده ام فقطpcهستش خواستم ببینم کدام نوع تکنولوژی روانتخاب کنیدیوپی اس آنلاین بهتره یایوپی اس لاین اینتراکتیو ممنون میشم بیشترراهنماییم کنید

  1. محبوبه بزرگی

   هر دو گزینه رو میتونید انتخاب کنید.. اگر نوسانات برقتون شدید نیست فقط برای pc ها و روشنایی و .. مصارف معمول میتونید از سیستم لاین اینتراکتیو هم استفاده کنید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *