اتصال چگونه وسایلی به یو پی اس امکان پذیر نیست ؟

اتصال چگونه وسایلی به یو پی اس امکان پذیر نیست ؟

3.2 (63.93%) 61 vote[s]

اتصال چگونه وسایلی به یو پی اس امکان پذیر نیست

درباره یو پی اس

,

فروش ups

,

شرکت یو پی اس

 

یو پی اس دستگاهی منعطف با قابلیت بالا است ، با این حالا بعضی بارها به طور مختص هستند که نمیتوان آنها را متداولا به یو پی اس وصل کرد ، این بارها عبارتند از :

1. لامپ های گازی یا همان لامپ های فلورسنت
2. کمپرسورها و موتورها
3. دستگهاههای مربوط به تهویه مطبوع
4. چاپگرهای لیزری

اینگونه دستگاه ها یو پی اس هنگام روشن شدن خود و یا در زمان کارکرد معمول خود , جریان زیادی از منبع تغذیه
مصرف میکنند ، این جریان یو پی اس را به حالت اضافه بار می رساند پس در نتیجه ولتاژ خروجی دستگاه یو پی اس قطعا کاهش خواهد یافت و این مساله باعث آسیب رسانی به سایر قطعات و تجهیزات حساس یوپی اس میشود .
پس در نتیجه برای اینکه بخواهیم از یو پی اس برای حفاظت با جریان لحظه ای زیاد مانند چاپگرهای لیزر و موتورها استفاده گردد ,یو پی اس مورد نظر باید امجموع مشخصات الکتریکی بسیار قوی داشته باشد.

لازم به ذکر است که دستگاههای یو پی اس عموما” برای حفاظت از مصرف کننده های حساس کاربران کارایی داشته ولی در نظرعموم مردم کاربرد یوپی اس در زمان قطعی برق میباشد ولی کلا” یو پی اس کار اصلی و حیاطی اش جلوگیری از نوسانات و اختلالات موجود در شبکه میباشد.واکثرا” برای سیستم هایی کاربرد  دارد که در ساخت آنها از قطعات سوئیچینگ استفاده گردیده است.

مطالب پیشنهادی:

5 دیدگاه

  1. ما برای مصرف کننده های خانگی میخواستیم یوپی اس بخریم میشه یکم بیشترراهنمایی کنیدکه برای روشنایی ویخچال حتمابایدیوپی اس جداگاننه خریدکنیم یانه؟

دیدگاه خود را در مورد این مطلب ثبت کنید